Yeni Şirketimiz ve Ödemeler Hk.

Merhaba sevgili oyuncular,

Metin2 pvp alanında emin adımlarla Türkiye'de işini en düzgün ve en prensipli ilerleyen tek oyun firması olma yolunda ilerliyoruz. 4 yıldır hizmet verdiğimiz KKTC'de bulunan firmamız KCT INFORMATION SYSTEMS LTD. şirketinde faliyetlerimizi sonlandırarak Türkiye'de KCT BİLİŞİM OYUN HİZMETLERİ firmamızdan işlerimize devam ediyoruz. Artık eskisinden daha çok güvenebilirsiniz bizlere çünkü ödediğiniz paraların toplamda yüzde 30 - 35 arası devlete vergisi ödeniyor. (Bu sebepden dolayı mobil ödemeye hafif bir zam uygulanmıştır.)

Markete eklenen fatura profili girmeden ejderha parası satın alamıyorsunuz. Adınıza fatura kesebilmek için fatura profili oluşturmanız lazım basit bir adım zaten.

Resimde gördüğünüz gibi adınıza oluşan e-arşiv faturayı marketten faturalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. (Sistem bakımda bir kaç güne aktif olacaktır.)

Bu hizmeti Türkiye'de verebilen tek firma olduğumuz için ve devletimize azda olsa katkımız olacağı için çok mutluyuz. 

Şuanda KCT BİLİŞİM OYUN HİZMETLERİ olarak ekinoksmt2 (5 yıldır açık), rinamt2 (4 yıldır açık), hanedanmt2 (3 yıldır açık), hisarmt2 (2 yıldır açık) adında 4 oyunumuz bulunmaktadır. Sezon yalanı yapmayız işimizi prensipli yaparız hiç bir oyuncunun emeğini çalmayız zaten oyunların açık kalma sürelerinden anlayabilirsiniz. İstesek biz de 3 ay arayla oyun açıp para göz olabilirdik ama sizlerin güveni bizler için daha önemliyli doğru yolda olduğumuzun sizler sayesinde farkındayız. E-arşiv faturanın ve kurumsallığın dahi ne olduğunu bilmeyen başka oyunlarda artık oynayıp emeklerinizi yakmayın.


Bizleri desteklediğiniz için teşekkür ederiz sizler sayesinde yolumuza devam ediyoruz bize güvenmeye hep devam ediniz hayırlı ramazanlar.

KCT BİLİŞİM OYUN HİZMETLERİ

YORUMLAR